Αγώνες παιδικών τμημάτων Σαββατοκύριακο 5-6 /12/2015

Τμήμα Νέων: Σάββατο 5/12   10.30 γήπεδο Ανατολής: ΑΟ Ανατολής- Α.Σ Πήγασος

Τμήμα προ παίδων Α΄: Κυριακή 6/12  12.30 Αθλητικό κέντρο Play( Άρτα): Play Άρτας- ΑΟ Ανατολής Α΄

Τμήμα προ παίδων Β΄: Σάββατο 5/12 12.00 Γήπεδο Μετσόβου: Π.Α.Σ Μετσόβου- ΑΟ Ανατολής Β΄

Τμήμα Junior Α΄: Κυριακή 6/12 11.00 Αθλητικό κέντρο Play( Άρτα): Play Άρτας – ΑΟ Ανατολής Α΄

Τμήμα Junior Β΄: Σάββατο 5/12  11.30 γήπεδα Ερασιτέχνη Πας Γιάννινα ( Σταυράκι) : Πας Γιάννινα Γ΄- ΑΟ Ανατολής Β΄

Τμήμα Junior Γ΄:  Σάββατο 5/12  12.30 γήπεδο Ανατολής :  ΑΟ Ανατολής Γ΄- Όλγα Ντότη Οικονόμου

 

Posted in Χωρίς κατηγορία

Αγώνες ακαδημιών

Αναβάλλονται όλοι οι αγώνες των παιδικών πρωταθλημάτων  του Σαββάτου 28 Νοεμβρίου μετά από απόφαση της ΕΠΣΗΠ λόγω των άσχημων καιρικών συνθηκών.

Posted in Χωρίς κατηγορία

Αγώνες πρωταθλήματος Σαββατοκύριακο 28-29/11/2015

Τμήμα Νέων: Κυριακή 29/11  «11.00»  γήπεδο Ελπίδων : Ελπίδες Ιωαννίνων- ΑΟ Ανατολής.

Τμήμα Προ παίδων Α΄: Κυριακή 29/11  » 12.30 »  γήπεδο Ανατολής:  ΑΟ Ανατολής Α΄- Ατρόμητος Ιωαννίνων Α΄.

Τμήμα Προ παίδων B΄: Τετάρτη 02/12  » 18.30 »  γήπεδα Πήγασου: Τίγρεις Ιωαννίνων Β΄- ΑΟ Ανατολής Β΄.

Τμήμα Junior Α΄:  Κυριακή 29/11  » 11.00 »  γήπεδο Ανατολής : ΑΟ Ανατολής Α΄ – Ατρόμητος Ιωαννίνων Α΄.   

Τμήμα Junior Β΄: Σάββατο 28/11  » 11.00 »  γήπεδο Ανατολής: ΑΟ Ανατολής Β΄- Πήγασος Ιωαννίνων Α΄.

Τμήμα Junior Γ΄: Σάββατο 28/11  » 12.30 »  γήπεδο Περάματος : Προοδευτική Περάματος Α΄- ΑΟ Ανατολής Γ΄.

Posted in Χωρίς κατηγορία

Επισκέψεις Διεύθυνσης Δικτύου σε Ακαδημίες

Η Διεύθυνση του Δικτύου ακαδημιών της ΑΕΚ ολοκλήρωσε ένα έντονο δεκαπενθήμερο δραστηριοτήτων σε συνεργαζόμενες ακαδημίες.
Παρακάτω παρουσιάζονται οι επισκέψεις της Διεύθυνσης του Δικτύου με χρονολογική σειρά:

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ
30/31.10.2015 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ,  ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΓΩΝΩΝ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ
31.10.2015 ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΓΩΝΩΝ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ
31.10.2015 ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΘΗΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΓΩΝΩΝ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ
02.11.2015 ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΛΑΜΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ
04.11.2015 Α.Ε. ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΘΗΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ
05.11.2015 ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ
06.11.2015 Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ
08.11.2015 ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ,  ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΓΩΝΩΝ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ
13/14.11.2015 ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ
14.11.2015 ΠΑΝΚΑΜΑΡΙΑΚΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ
15.11.2015 ΠΡΙΓΚΙΠΕΣ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΛΕΧΑΙΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ,  ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΓΩΝΩΝ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ
15.11.2015 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΡΒΑΣΑΙΝΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΜΗΜΑΤΩΝ,  ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΑΓΩΝΩΝ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ

 

Posted in Χωρίς κατηγορία

Αποτελέσματα ακαδημιών Σαββατοκύριακου 14-15/11/2015

Το παιδικό τμήμα της ακαδημίας μας επικράτησε με 5-1 του αντίστοιχου τμήματος της Κόνιτσας εντός έδρας ενώ , το προ παιδικό Α΄ επικράτησε με 0-6 εκτός έδρας των Ελπίδων Ιωαννίνων.

Posted in Χωρίς κατηγορία

Αποτελέσματα ακαδημιών Σαββατοκύριακου 07-08/11/2015

Το τμήμα Νέων επικράτησε 1-2 της ομάδας Νέων της Πεδινής εκτός έδρας ενώ η ομάδα των Παίδων επικράτησε εντός έδρας με το ίδιο σκορ της ομάδας του Αστέρα Ιωαννίνων.

Στο προ παιδικό πρωτάθλημα το τμήμα Α΄ ήρθε ισόπαλο εντός έδρας με την ομάδα της Ελεούσας Α΄ με 1-1 , ενώ το τμήμα Β΄ ηττήθηκε με 2-3 από τον Αίαντα Ιωαννίνων Α΄.

Posted in Χωρίς κατηγορία

AEK FC DEVELOPMENT NETWORK

Την Παρασκευή 06/11 και το Σάββατο 07/11 βρέθηκε στα Γιάννενα ο συντονιστής εκπαίδευσης και οργάνωσης του δικτύου ακαδημιών της ΑΕΚ  Σίσκος Χρήστος.Πιο συγκεκριμένα την  Παρασκευή παρακολούθησε προπονήσεις των τμημάτων K10 ( τμήμα Α΄2006-2007) και K12 ( τμήμα Α΄ 2004-2005). Στη συνέχεια υπήρξε συζήτηση και ανατροφοδότηση με όλους τους προπονητές για τον τρόπο προπόνησης όλων των ηλικιών και ποιους στόχους θέτουν σαν δίκτυο στην εκπαίδευση των παιδιών για το επόμενο διάστημα.

Το Σάββατο παρακολούθησε τα παιχνίδια των  ομάδων K14, K12 (τμήμα Β΄) και K10 ( τμήμα Α΄).

Η επόμενη επίσκεψη στα Γιάννενα θα γίνει με στόχο την αξιολόγηση όλων των παιδιών της ακαδημίας από το τεχνικό επιτελείο του δικτύου.

Posted in Χωρίς κατηγορία

Αγώνες Σαββατοκύριακου 07-08/11/2015

 

Τμήμα Νέων: Σάββατο 11.00 γήπεδο Πεδινής.  Πεδινή – ΑΟ Ανατολής

Τμήμα Παίδων: Σάββατο 10.00 γήπεδο Ανατολής( κεντρικό). ΑΟ Ανατολής-Αστέρας Ιωαννίνων

Τμήμα προ παίδων Α΄: Σάββατο 13.30 γήπεδο Ανατολής ( κεντρικό). ΑΟ Ανατολής – Θύελλα Ελεούσας

Τμήμα προ παίδων Β΄: Σάββατο 10.00 γήπεδο Ανατολής ( βοηθητικό). ΑΟ Ανατολής – Αίαντας Ιωαννίνων

Τμήμα Junior A΄: Σάββατο 11.30 γήπεδο Ανατολής ( βοηθητικό). ΑΟ Ανατολής – Θύελλα Ελεούσας

Τμήμα Junior B΄: Σάββατο 12.30 γήπεδο Ανατολής ( βοηθητικό). ΑΟ Ανατολής -Θύελλα Ελεούσας

Τμήμα Junior Γ΄: Κυριακή 11.30 γήπεδο Ανατολής ( κεντρικό) . ΑΟ Ανατολής – ΠΑΣ 2015

Posted in Χωρίς κατηγορία

Αποτελέσματα πρωταθλήματος τμημάτων ακαδημίας Σαββατοκύριακο 31/10- 01/11/2015

Το τμήμα Νέων επικράτησε εντός έδρας με  5-1 των Αμπελοκήπων 2009 , ενώ το τμήμα των Παίδων γνώρισε την ήττα με 2-1 εκτός έδρας από τον Πας Γιάννινα.

Στο πρωτάθλημα των προ παίδων το τμήμα Α΄ ήρθε ισόπαλο με 3-3 με το αντίστοιχο τμήμα του ΠΑΣ Γιάννινα εκτός έδρας , ενώ το τμήμα Β΄ γνώρισε την ήττα με 5-2 εκτός έδρας από τον Πήγασο Α΄.

Posted in Χωρίς κατηγορία