Αγώνας πρωταθλήματος Προ παιδικού Α΄(2006-2007) Τετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017

Συγκέντρωση Τετάρτη 15/11/2017 και ώρα 15.40 στα γήπεδα του Πήγασου (πίσω από τα LIDL) οι εξής ποδοσφαιριστές:

Βάρφης Κώστας, Μπόλοσης Τάσος, Παππάς Χριστόφορος, Αυδίκος Λευτέρης, Σαούγκος Άγγελος, Νάστος Κώστας, Κόντος Χρήστος, Αγγελής Κωνσταντίνος, Χαντζάρας Νίκος, Νικολάου Απόλλων, Μιμμηγιάννης Φώτης, Φλώρος Παναγιώτης, Ηλιάδης Νίκος, Αντώνης Βασίλης, Σδράλης Κυριάκος, Νικολάου Ορφέας.

 

Προπονητής :Γκαρόζης Στράτος

Posted in Χωρίς κατηγορία

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΣΕΧΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΟΥ ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

Τετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017

Προ παίδων Α΄(2006-2007)-Γκαρόζης Στράτος

Εγκαταστάσεις Πήγασου: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ – ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Α΄ (16.00)

Σάββατο 18 Νοεμβρίου 2017

Νέων (2002-2003)- Κοζανίτης Αντώνης

Γήπεδο Ελεούσας: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Α΄(10.30)

Παίδων Α΄(2004-2005)- Γκαρόζης Στράτος

Συνθετικό Ανατολής: ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Α΄- ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (11.00)

Προ παίδων Α΄(2006-2007)- Γκαρόζης Στράτος

Συνθετικό Ανατολής: ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Α΄- ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ΄ (13.00)

Προ παίδων Β΄(2006-2007)- Κατερίνης Δημήτρης

Γήπεδο Ελεούσας: ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β΄- ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β΄(10.30)

 

Κυριακή 19 Νοεμβρίου 2017

Juniors A΄(2008-2009)-Κοζανίτης Αντώνης

Γήπεδο Ανατολής: ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Α΄- ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Α΄(11.00)

Juniors A΄(2008-2009)-Βαζάτης Χρ., Γκολφινόπουλος Κ.

Γήπεδο Ανατολής: ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β΄- ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β΄ (12.30)

 

Παίδων Β΄(2004-2005)- Γκαρόζης Στράτος

Συνθετικό Ανατολής: ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β΄- ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ (13.00)

 

 

Για οποιαδήποτε αλλαγή σε ημέρα ή ώρα διεξαγωγής αγώνα θα υπάρχει ενημέρωση.

Posted in Χωρίς κατηγορία

Αναβολή αγώνων Παίδων Β’, ProJunior-Bambini

Λόγω των κακών καιρικών συνθηκών αναβάλλονται οι αγώνες:

  • Παιδικού Β’ στο Μέτσοβο (Κυριακή 12-11-2017, 12:30)
  • ProJunior, Bambini (Σάββατο 11-11-2017, 12:15)

Θα ανακοινωθούν νέες ημερομηνίες από τους προπονητές.

Posted in Χωρίς κατηγορία

ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 11-12 Νοεμβρίου 2017

JUNIOR A΄(2008-2009)

Συγκέντρωση Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017 και ώρα  12.45 στο γήπεδο Ανατολής με την στολή αγώνα.

Μαρκόπουλος Δημήτριος, Μπίστας Αλέξανδρος, Μπουκουβάλας Μάξιμος, Αλεξίου Λευτέρης, Βούλγαρης Θανάσης, Μπίστας Πέτρος, Ζάρρας Χρήστος, Μπούρμπος Ευάγγελος,Ευαγγέλου Αποστόλης, Ματακούλης Άγγελος, Τζίμας Στάθης , Λάμπρης Σπύρος,.

 

 

JUNIOR B΄ (2008-2009)

Συγκέντρωση  Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 10.15 στο Epirus Sports Center με τη στολή αγώνα.

Αθαναϊλίδης Κωνσταντίνος, Σκούμπος Θεόδωρος, Καλδάνης Θωμάς, Κατέρης Άγγελος, Αυδίκος Άγγελος, Σουμουντζόγλου Γιάννης, Τζαμουράνος Χρήστος, Νιάρχος Γιώργος, Μπαλαζίκης Βασίλης, Κατερίνης Κωνσταντίνος, Γκατζώνης Φώτης, Ψαλίδας Δημήτρης, Λάμπρος Ιάσωνας, Γουδέβενος Κώστας, Κατερίνης Κωνσταντίνος.

Posted in Χωρίς κατηγορία

ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ( ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ 2006-2007) ΚΥΡΙΑΚΗ 5 Νοεμβρίου 2017

Συγκέντρωση Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 12.30 στο γήπεδο των εγκαταστάσεων ΚΕΚΩΠ στη Λιμνοπούλα με την στολή του αγώνα.

 

Βάρφης Κώστας , Παππάς Χριστόφορος, Μπόλοσης Τάσος , Αυδίκος Λευτέρης, Σαούγκος Άγγελος, Μπογοσιάν Στέφανος, Νάστος Κώστας, Κόντος Χρήστος, Νασιές Νίκος, Αγγελής Κωνσταντίνος, Φλώρος Παναγιώτης, Χαντζάρας Νίκος, Αντώνης Βασίλης , Νικολάου Απόλλων, Σδράλης Κυριάκος,Ηλιάδης Νίκος, Νικολάου Ορφέας, Μιμηγιάννης Φώτης, Λαμπρίτσιος Θέμης.

Posted in Χωρίς κατηγορία

Αγώνες πρωταθλήματος JUNIOR(2008-2009) Σαββατοκύριακο 4-5 Νοεμβρίου 2017

Συγκέντρωση Σάββατο 4 Νοεμβρίου 2017 και ώρα  12.45 στο Πανηπειρωτικό με την στολή αγώνα.

Μαρκόπουλος Δημήτριος, Μπίστας Αλέξανδρος, Μπουκουβάλας Μάξιμος, Αλεξίου Λευτέρης, Βούλγαρης Θανάσης, Μπίστας Πέτρος, Ζάρρας Χρήστος, Μπούρμπος Ευάγγελος,Ευαγγέλου Αποστόλης, Ματακούλης Άγγελος, Τζίμας Στάθης , Λάμπρης Σπύρος.

JUNIOR B΄ (2008-2009)

Συγκέντρωση  Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2017 και ώρα 10.15 στο γήπεδο Ανατολής με τη στολή αγώνα.

Αθαναϊλίδης Κωνσταντίνος, Σκούμπος Θεόδωρος, Καλδάνης Θωμάς, Κατέρης Άγγελος, Αυδίκος Άγγελος, Σουμουντζόγλου Γιάννης, Τζαμουράνος Χρήστος, Νιάρχος Γιώργος, Μπαλαζίκης Βασίλης, Κατερίνης Κωνσταντίνος, Γκατζώνης Φώτης, Ψαλίδας Δημήτρης, Λάμπρος Ιάσωνας, Γουδέβενος Κώστας, Κατερίνης Κωνσταντίνος.

Posted in Χωρίς κατηγορία

Πρωταθλήματα υποδομών ΕΠΣ Ηπείρου

Το Σαββατοκύριακο 28-29 Οκτωβρίου 2017 τα τμήματα των Παίδων(2004-2005), Προ Παίδων(2006-2007), Junior(2008-2009) δεν θα έχουν αγώνες πρωταθλήματος λόγω της Εθνικής Επετείου και της συμμετοχής πολλών παιδιών στην παρέλαση. 

Η ομάδα Νέων Β΄θα έχει τον αγώνα της 2ης αγωνιστικής με τον Πας Γιάννινα Α΄. 

Posted in Χωρίς κατηγορία

ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 21-22 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017

JUNIOR A΄(2008-2009)

Συγκέντρωση Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017 και ώρα  12.45 στο γήπεδο Ανατολής με την στολή αγώνα.

Μαρκόπουλος Δημήτριος, Μπίστας Αλέξανδρος, Μπουκουβάλας Μάξιμος, Αλεξίου Λευτέρης, Βούλγαρης Θανάσης, Μπίστας Πέτρος, Ζάρρας Χρήστος, Μπούρμπος Ευάγγελος,Ευαγγέλου Αποστόλης, Ματακούλης Άγγελος, Τζίμας Στάθης , Λάμπρης Σπύρος, Γουδέβενος Κώστας.

JUNIOR B΄ (2008-2009)

Συγκέντρωση  Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 10.45 στο γήπεδο Περάματος (απέναντι από το στρατόπεδο) με τη στολή αγώνα.

Αθαναϊλίδης Κωνσταντίνος, Σκούμπος Θεόδωρος, Καλδάνης Θωμάς, Κατέρης Άγγελος, Αυδίκος Άγγελος, Σουμουντζόγλου Γιάννης, Τζαμουράνος Χρήστος, Νιάρχος Γιώργος, Μπαλαζίκης Βασίλης, Κατερίνης Κωνσταντίνος, Γκατζώνης Φώτης, Ψαλίδας Δημήτρης, Λάμπρος Ιάσωνας.

ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ Α΄(2006-2007)

Συγκέντρωση Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 12.45 στο γήπεδο Ανατολής με την στολή του αγώνα.

 

Βάρφης Κώστας , Παππάς Χριστόφορος, Μπόλοσης Τάσος , Αυδίκος Λευτέρης, Σαούγκος Άγγελος, Μπογοσιάν Στέφανος, Νάστος Κώστας, Κόντος Χρήστος, Νασιές Νίκος, Αγγελής Κωνσταντίνος, Φλώρος Παναγιώτης, Χαντζάρας Νίκος, Αντώνης Βασίλης , Νικολάου Απόλλων, Σδράλης Κυριάκος, Νικολάου Ορφέας, Μιμηγιάννης Φώτης, Λαμπρίτσιος Θέμης.

 

ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ Β΄(2006-2007)

Συγκέντρωση  Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 11.30  στο γήπεδο της Ανατολής με την στολή του αγώνα.

Έξαρχος Χρήστος, , Ηλιάδης Νίκος, Πάνου Μάριος, Βήκας Μιχάλης , Γεωργάκης Δημήτρης, Γεωργούλης Βασίλης, Πάνου Νίκος, Σταλίκας Άρης, Μπέλλος Ιάσωνας, Χατζηεφραιμίδης Βασίλης, Μπουκουβάλας Αγαθοκλής, Αθαναϊλίδης Χρήστος, Χάιδος Θεόδωρος, Μυφτάρι Μάριος, Ντούγιας Αντώνης, Γιαννούλης Αχιλλέας, Σιανάβας Νώντας, Παπαγιάννης Θεόφιλος.

Posted in Χωρίς κατηγορία

Αγώνες πρωταθλήματος Προ παίδων ( 2006-2007) και Παίδων (2004-2005) για το Σαββατοκύριακο 14-15 Οκτωβρίου 2017.

Για τα 4 τμήματα Παίδων και Προ παίδων όλα τα παιδιά θα ειδοποιηθούν με μήνυμα για τις ώρες και τα γήπεδα που θα γίνουν οι αγώνες του κάθε τμήματος, την Παρασκευή 13 Οκτωβρίου. Από την δεύτερη αγωνιστική θα γίνεται κανονικά ανάρτηση στην σελίδα της ακαδημίας στο facebook και στο επίσημο site.

Posted in Χωρίς κατηγορία

Αγώνες πρωταθλήματος Junior A΄ και Β΄(2008-2009)

JUNIOR A΄

Συγκέντρωση Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017,11.45 στα γήπεδα του Ερασιτέχνη Πας Γιάννινα στο Σταυράκι , με την στολή αγώνα.

Βούλγαρης Θανάσης, Μαρκόπουλος Δημήτρης, Ζάρρας Χρήστος, Τζίμας Στάθης , Μπίστας Πέτρος, Μπίστας Αλέξανδρος, Ματακούλης Άγγελος, Μπουκουβάλας Μάξιμος,Ευαγγέλου Αποστόλης, Γουδέβενος Στέργιος, Xhyeranji Mateo, Λάμπρης Σπύρος, Αλεξίου Λευτέρης.

 

JUNIOR B΄

Συγκέντρωση Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017, 10.45 στα γήπεδα της Ανατολής με την στολή αγώνα.

Αθαναϊλίδης Κωνσταντίνος, Σκούμπος Θεόδωρος, Καλδάνης Θωμάς, Κατέρης Άγγελος, Αυδίκος Άγγελος, Σουμουντζόγλου Γιάννης, Τζαμουράνος Χρήστος, Νιάρχος Γιώργος, Μπαλαζίκης Βασίλης, Γκατζώνης Φώτης, Ψαλίδας Δημήτρης, Λάμπρος Ιάσωνας.

Posted in Χωρίς κατηγορία