ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 2-3/10/2021

 

Κ16
Κυριακή 3/10/2021, 10.00 Συνθετικό Γήπεδο Ανατολής
ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ – TIGERS
K14
Σάββατο 2/10/2021, 10.30 Συνθετικό Γήπεδο Ανατολής
ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ
Κ13
Σάββατο 2/10/2021, 11.30 Συνθετικό Γήπεδο Ανατολής
ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ
Κ12
Σάββατο 2/10/2021, 10.30 Γήπεδα Παραλιμνίου Ψυχαγωγικού Πάρκου
ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Κ11
Σάββατο 2/10/2021, 11.30 Γήπεδα Παραλιμνίου Ψυχαγωγικού Πάρκου
ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

Κ16
Παρασκευή 09/07/2021 17.00 με ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ( Γήπεδο Ερασιτέχνη)
Σάββατο 10/07/2021 10.15 με Ατρόμητο Χαλανδρίου (Γήπεδο ΕΠΣΗΠ)
Κυριακή 11/07/2021 09.00 με Ατρόμητο Χαλανδρίου ( Γήπεδο ΕΠΣΗΠ)
Κ14
Παρασκευή 09/07/2021 19.30 με Ατρόμητο Χαλανδρίου ( Γήπεδο Ερασιτέχνη)
Σάββατο 10/07/2021 11.30 με Άτλα Ιωαννίνων ( Γήπεδο ΕΠΣΗΠ)
Σάββατο 10/07/2021 17.00 με Ολυμπιακό Κέρκυρας ( Γήπεδο Σταυρακίου)
Κ12
Παρασκευή 09/07/2021 17.00 με Άτλα Ιωαννίνων ( Γήπεδο Άτλα)
Σάββατο 10/07/2021 11.30 με ΟΜΑΔΑ 1 ( Γήπεδο Άτλα)
Σάββατο 10/07/2021 17.00 με Κατσικά ( Γήπεδο Κατσικάς)
Κ10
Παρασκευή 09/07/2021 18.15 με Κουτσελιό ( Γήπεδο Σταυρακίου)
Σάββατο 10/07/2021 10.15 με Έσπερο Θεσσαλονίκης ( Γήπεδο Σταυρακίου)
Σάββατο 10/07/2021 19.30 με ΠΑΣ Γιάννινα ( Γήπεδο Σταυρακίου)

Ρόστερ των τμημάτων Κ14 που θα συμμετέχουν στα Τουρνουά Ακρόπολις και στο Πανηπειρωτικό Τουρνουά Υποδομών

Τουρνουά Ακρόπολις 01,02,03,04,05/07/2021       

Χάιδος Θεόδωρος, Μαρκόπουλος Δημήτρης, Σαρρής Χρήστος, Κοζανίτης Γιάννης, Κασίμης Χάρης, Γεωργούλης Βασίλης, Βασιλάκης Νεκτάριος, Γεωργάκης Δημήτρης, Στάικος Σπύρος, Σπύρου Ανδρέας, Βήκας Μιχάλης, Νικολάου Ορφέας, Λισγάρας Παναγιώτης, Πάνου Νικόλας, Σιανάβας Νώντας, Βλάχος Γιώργος, Κατσούρας Σπύρος, Γιαννούλης Κωνσταντίνος, Μπούρμπος Ευάγγελος, Ζάρρας Χρήστος, Τσιώτας Βαγγέλης.

Πανηπειρωτικό Τουρνουά Υποδομών 09,10,11,12/07/2021

Χάιδος Θεόδωρος, Σαρρής Χρήστος, Κοζανίτης Γιάννης, Κασίμης Χάρης, Γεωργούλης Βασίλης, Βασιλάκης Νεκτάριος, Γεωργάκης Δημήτρης, Στάικος Σπύρος, Σπύρου Ανδρέας, Βήκας Μιχάλης, Νικολάου Ορφέας, Πάνου Νικόλας, Βλάχος Γιώργος, Κατσούρας Σπύρος, Μπίστας Πέτρος, Πρεκεζές Γιώργος, Τσιμαράκης Θεόδωρος, Τζιεράνι Ματέο, Ματακούλης Άγγελος, Μπίστας Αλέξανδρος, Σταμάτης Κωνσταντίνος.

 

*Για οποιαδήποτε αλλαγή από πρόβλημα που θα προκύψει, θα υπάρχει συνεννόηση με το προπονητικό team των τμημάτων.

Ρόστερ των τμημάτων Κ16 που θα συμμετέχουν στα Τουρνουά Ακρόπολις και στο Πανηπειρωτικό Τουρνουά Υποδομών

Τουρνουά Ακρόπολις 01,02,03,04,05/07/2021       

Καρβέλης Γιάννης, Μπόλοσης Τάσος, Σάννας Ηλίας, Σαούγκος Γιώργος, Ζαχαράκης Δημήτρης, Παϊλας  Δημήτρης, Βήκας Λευτέρης, Τζίμας Άγγελος, Σαπλαούρας Λάμπρος, Δήμος Σωτήρης, Κόντος Χρήστος, Αντώνης Βασίλης, Αγγελής Κωνσταντίνος, Σαούγκος Άγγελος,Κουτσός Χρήστος, Χαντζάρας Νίκος, Κορδιάς Γιάννης, Χάιδος Δημήτρης, Ματακούλης Δημήτρης, Τζιαφάς Τίμος.

Πανηπειρωτικό Τουρνουά Υποδομών 09,10,11,12/07/2021

Καρβέλης Γιάννης, Μπόλοσης Τάσος, Σάννας Ηλίας, Σαούγκος Γιώργος, Ζαχαράκης Δημήτρης, Παϊλας  Δημήτρης, Βήκας Λευτέρης, Τζίμας Άγγελος, Σαπλαούρας Λάμπρος, Κόντος Χρήστος, Αγγελής Κωνσταντίνος, Νασιές Νίκος, Κουτσός Χρήστος, Σχίζας Ανδρέας, Γκέκα Ερμής, Φλώρος Παναγιώτης, Αυδίκος Λευτέρης, Σίνγκ Τζόμπαν, Σάννας Ηλίας, Σαούγκος Άγγελος

 

*Για οποιαδήποτε αλλαγή από πρόβλημα που θα προκύψει, θα υπάρχει συνεννόηση με το προπονητικό team των τμημάτων.

Γενική Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση

Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του Α.Ο. Ανατολής, καλούν τα μέλη του Σωματείου σε Γενική Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση, την Τετάρτη 23 Ιουνίου 2021, στις 19:00, στο Γήπεδο Ανατολής. Αν δεν υπάρξει απαρτία, η Γενική Συνέλευση θα επαναληφθεί την ίδια ημέρα, στον ίδιο χώρο, στις 20:00. Η Συνέλευση έχει ως θέματα: 1. Οικονομικός απολογισμός 2. Διοικητικός απολογισμός 3. Εκλογές Ο Πρόεδρος του Α.Ο. Ανατολής Χρήστος Γέροντας Ο Γραμματέας Ξενοφών Ρουσάκης