Προπονήσεις

Πρόγραμμα προπονήσεων 2017 – 2018

Εκτυπώστε τον πίνακα προπονήσεων και τους προπονητές για το 2017 – 2018


Κορασίδων
Κορίτσια Γεννηθέντα 2007 – 2000

 ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 – 17:30
ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 – 17:30
ΠΕΜΠΤΗ 16:30 – 17:45
ΣΑΒ/ΚΟ ΑΓΩΝΑΣ

Προπονητής:
Κατερίνα Λισγάρα

Πτυχίο: Τ.Ε.Φ.Α.Α ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – UEFA Β’
(Τηλ: 6945723724)

Σημείωση: Τα κορίτσια 4 έως 10 ετών, μπορούν να συμμετέχουν στις μικτές ομάδες Κ6, Κ8, Κ10 της Ακαδημίας μας (βλέπε πιο κάτω). Μέχρι την ηλικία των 10 ετών δεν υπάρχει ιδιαίτερη σωματική διαφορά ανάμεσα στα κορίτσια και αγόρια και η από κοινού προπόνησή τους συμβάλλει στην ανάπτυξη της ποδοσφαιρικής τους ιδιοσυγκρασίας.


Bambini – K6
Γεννηθέντες 2014 – 2012

 ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
 ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 – 17:00
ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 – 17:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16:00 – 17:00

Προπονητές:
Χρίστος Βαζάτης – Κώστας Γκολφινόπουλος

Πτυχίο: UEFA C’
(Τηλ: 6944892382)


ProJunior – K8
Γεννηθέντες 2011 – 2010

 ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
 ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 – 17:00
ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 – 17:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16:00 – 17:00

Προπονητές:
Χρίστος Βαζάτης – Κώστας Γκολφινόπουλος

Πτυχίο: UEFA C’
(Τηλ: 6944892382)


Junior – K10 (Τμήμα 1)
Γεννηθέντες 2008

 ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
 ΔΕΥΤΕΡΑ 17:30 – 18:45
ΤΕΤΑΡΤΗ 17:30 – 18:45 
ΠΕΜΠΤΗ 17:30 – 18:45 
ΣΑΒ/ΚΟ ΑΓΩΝΑΣ

Προπονητής:
Αντώνης Κοζανίτης
Πτυχίο: UEFA Α’
(Τηλ: 6940125160)

Junior – K10 (Τμήμα 2)
Γεννηθέντες 2009

 ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16:45 – 17:45
ΤΕΤΑΡΤΗ 16:45 – 17:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16:45 – 17:45
ΣΑΒ/ΚΟ ΑΓΩΝΑΣ

Προπονητές:
Χρίστος Βαζάτης – Κώστας Γκολφινόπουλος

Πτυχίο: UEFA C’
(Τηλ: 6944892382)


Προπαιδικό – K12 (Τμήμα 1)
Γεννηθέντες 2007 – 2006

 ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
 ΔΕΥΤΕΡΑ 18:00 – 19:30
ΤΡΙΤΗ 16:00 – 17:30
 ΤΕΤΑΡΤΗ 16:00 – 17:30
 ΠΕΜΠΤΗ 16:00 – 17:30
 ΣΑΒ/ΚΟ ΑΓΩΝΑΣ

Προπονητής:
Στράτος Γκαρόζης

Πτυχίο: UEFA A’
(Τηλ: 6973805020)

Προπαιδικό – K12 (Τμήμα 2)
Γεννηθέντες 2007 – 2006

 ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16:15 – 17:45
ΤΕΤΑΡΤΗ 16:15 – 17:45
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16:15 – 17:45
 ΣΑΒ/ΚΟ ΑΓΩΝΑΣ

Προπονητής:
Δημήτρης Κατερίνης

Πτυχίο: UEFA C’
(Τηλ: 6944147340)


Παιδικό – K14 (Τμήμα 1)
Γεννηθέντες 2005 – 2004

 ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
 ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 – 18:00
ΤΡΙΤΗ 18:00 – 19:45
ΤΕΤΑΡΤΗ 18:00 – 19:45
ΠΕΜΠΤΗ 18:00 – 19:45
ΣΑΒ/ΚΟ ΑΓΩΝΑΣ

Προπονητής:
Στράτος Γκαρόζης

Πτυχίο: UEFA A’
(Τηλ: 6973805020)

Παιδικό – K14 (Τμήμα 2)
Γεννηθέντες 2005 – 2004

 ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
 ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 – 18:00
ΤΡΙΤΗ 18:00 – 19:45
ΤΕΤΑΡΤΗ 18:00 – 19:45
ΠΕΜΠΤΗ 18:00 – 19:45
ΣΑΒ/ΚΟ ΑΓΩΝΑΣ

Προπονητές:
Στράτος
Γκαρόζης – Κώστας Γκολφινόπουλος
Πτυχίο: UEFA A’- UEFA C΄
(Τηλ:6973805020 – 6942856450)


Νέων – K16
Γεννηθέντες 2003 – 2002 – 2001

 ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ
 ΔΕΥΤΕΡΑ 15:30-17:30
ΤΕΤΑΡΤΗ 15:30-17:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15:30-17:30
ΣΑΒ/ΚΟ ΑΓΩΝΑΣ

Προπονητής:
Αντώνης Κοζανίτης

Πτυχίο: UEFA A’
(Τηλ: 6940125160)