Προηγούμενες περίοδοι


2018 – 2019

ΟΜΑΔΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
Νέοι Κ16
  • Ηλίας Αντώνογλου
    Πτυχίο: UEFA C’
Παίδες Κ14
  • Στράτος Γκαρόζης
    Πτυχίο: UEFA Α’
Προπαίδες Κ12
  • Δημήτρης Κατερίνης
    Πτυχίο: UEFA C’
Junior Κ10
  • Χάρης Πανταζής
    Πτυχίο: UEFA C’
    Από 01-12-2018 έως 30-06-2019
  • Ηλίας Αντώνογλου
    Πτυχίο: UEFA C’
    Από 01-09-2018 έως 30-11-2018
Prejunior Κ8
  • Χρίστος Βαζάτης
    Πτυχίο: UEFA C’
Bambini Κ6
  • Χρίστος Βαζάτης
    Πτυχίο: UEFA C’
Τερματοφυλάκων
  • Δημήτρης Κατερίνης
    Πτυχίο: UEFA C’

2017 – 2018

ΟΜΑΔΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
Νέοι Κ16
  • Στράτος Γκαρόζης
    Πτυχίο: UEFA A’
    Από 01-06-2018 έως 30-06-2018
  • Δημήτρης Κατερίνης
    Πτυχίο: UEFA C’
    Από 01-06-2018 έως 30-06-2018
  • Μάκης Χριστοφορίδης
    Πτυχίο: UEFA C’
    Προπονητής Ανδρών Α.Ο. Ανατολής
    Από 01-05-2018 έως 31-05-2018
  • Αντώνης Κοζανίτης
    Πτυχίο: UEFA A’
    Από 01-09-2017 έως 30-04-2018
Παίδες Κ14
  • Στράτος Γκαρόζης
    Πτυχίο: UEFA A’
Προπαίδες Κ12
  • Στράτος Γκαρόζης
    Πτυχίο: UEFA A’
  • Δημήτρης Κατερίνης
    Πτυχίο: UEFA C’
Junior Κ10
  • Χρίστος Βαζάτης
    Πτυχίο: UEFA C’
  • Κατερίνα Λισγάρα
    Τ.Ε.Φ.Α.Α ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
    Από 01-04-2018 έως 31-05-2018
  • Αντώνης Κοζανίτης
    Πτυχίο: UEFA A’
    Από 01-09-2017 έως 31-03-2018
Prejunior Κ8
  • Χρίστος Βαζάτης
    Πτυχίο: UEFA C’
Bambini Κ6
  • Κατερίνα Λισγάρα
    Τ.Ε.Φ.Α.Α ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
    Από 01-04-2018 έως 31-05-2018
Κορασίδων
  • Κατερίνα Λισγάρα
    Τ.Ε.Φ.Α.Α ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Τερματοφυλάκων
  • Δημήτρης Κατερίνης
    Πτυχίο: UEFA C’

2016 – 2017

ΟΜΑΔΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
Νέοι Κ16
  • Αντώνης Κοζανίτης
    Πτυχίο: UEFA A’
Παίδες Κ14
  • Δημήτρης Κατερίνης
    Πτυχίο: UEFA C’
Προπαίδες Κ12
  • Στράτος Γκαρόζης
    Πτυχίο: UEFA A’
Junior Κ10
  • Χρίστος Βαζάτης
    Πτυχίο: UEFA C’
Prejunior Κ8
  • Κωνσταντίνος Γεωργάκης
    Πτυχίο: UEFA A’
  • Μανώλης Λιαπάκης
    Πτυχίο: UEFA C’
Bambini Κ6
  • Φώντας Γήττας
    Πτυχίο: UEFA C’
Παγκορασίδων – Κορασίδων
  • Μαρία Μπίτου
    Από 01-11-2016 έως 30-01-2017
  • Στράτος Γκαρόζης
    Πτυχίο: UEFA A’
    Από 01-03-2017 έως 30-06-2017

2015 – 2016

ΟΜΑΔΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
Νέοι Κ16
  • Παναγιώτης Γκίτσης
Παίδες Κ14
  • Δημήτρης Κατερίνης
Προπαίδες Κ12
Junior Κ10
Prejunior Κ8
Bambini Κ6
  • Στράτος Γκαρόζης
  • Γιώργος Τσιρογιάννης
  • Χρίστος Βαζάτης
  • Κωνσταντίνος Γιαννούσης
    Από 01-06-2018 έως 30-06-2018

2014 – 2015

ΟΜΑΔΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
Νέοι Κ16 Παναγιώτης Γκίτσης
Παίδες Κ14 Δημήτρης Κατερίνης
Προπαίδες Κ12 Μανώλης Σκούφαλης από 09-02-2015
Χρήστος Αντωνίου μέχρι 08-02-2015
Junior Κ10 Στράτος Γκαρόζης
Γιώργος Τσιρογιάννης
Prejunior Κ8 Στράτος Γκαρόζης
Γιώργος Τσιρογιάννης
Bambini Κ6 Στράτος Γκαρόζης
Γιώργος Τσιρογιάννης

.